O NÁS

Wellness Řepčice se nachází v rodinném domě ve stejnojmené obci Řepčice u Velkých Popovic v nádherném přírodním parku Velkopopovicko nedaleko Prahy.
Nabízíme Vám zde skutečné soukromí a ničím nerušený relax. Pokud si chcete užít volno, zapomenout na starosti a spěch, je náš wellness tou správnou volbou. Přijďte si k nám odpočinout - u nás se zastavil čas :-)

V našem wellness si můžete pronajmout bazén se slanou vodou, dále finskou, bio-aroma nebo infrasaunu. Na požádání vám zapůjčíme ručníky a župany. Pokud budete chtít, můžete po sauně využít k ochlazení naše přírodní jezírko. Chvíle strávené u nás vám zpříjemní relaxační hudba a překrásný výhled do přírody.

Dále Vám nabízíme lekce plavání dětí s rodiči i bez rodičů v malé skupině klientů s individuálním přístupem. Dále lekce mermaidingu (plavání ve stylu mořské panny) pod vedením certifikované lektorky. Pro dospělé zde máme lekce aquaerobiku v ranních i večerních hodinách a lekce zdravotního, kondičního a posilovacího cvičení pod vedením certifikované lektorky zdravotní tělesné výchovy.

Parkovat můžete přímo u nás na pozemku u wellness.

Máte zájem o některou z našich nabídek? Neváhejte nás kontaktovat :-)

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Sledujte naše stránky také na facebooku

https://www.facebook.com/Wellness.Repcice/

Lekce plavání a cvičení probíhají
pod vedením certifikované lektorky

Petra Brachtlová

instruktorka plavání, mermaidingu a vodního aerobiku, instruktorka zdravotní tělesné výchovy, Smovey coach, lektorka orientálního "břišního" tance

www.petra-brachtlova.webnode.cz

www.vibracnikruhy.cz