PLAVÁNÍ a CVIČENÍ

PLAVÁNÍ DĚTÍ

v doprovodu rodiče i bez rodičů

Nabízíme Vám lekce plavání pro děti od cca 2 let pod vedením certifikované lektorky plavání (30 min. v doprovodu rodiče, starší děti 45 min. bez rodičů). Plaveme v bazénu se slanou vodou, který je vhodný pro alergiky, astmatiky a je ideálním prostředím pro plavání nejmenších dětí.

Plavání přispívá k lepšímu motorickému vývoji dítěte, zlepšuje správné držení těla, zvyšuje imunitu organismu a napomáhá správnému dýchání.

Naučíme Vaše dítě základní plavecké dovednosti s výhodou individuálního přístupu v domácím prostředí za pomoci mnoha plaveckých pomůcek.

Přihlaste se prostřednictvím níže uvedeného formuláře a my se s vámi spojíme :-) 

MERMAIDING

plavání ve stylu mořské panny

Chcete se Vy a nebo Vaše dítě naučit plavat jako mořská panna nebo Nemo? Obraťte se na nás :-) Naučíme Vás novou plaveckou disciplínu tzv. delfínové vlnění, které je nejdůležitější součástí plavání mořské panny. Při tomto stylu plavání zapojíte svaly celého těla, zejména břišní svaly. Díky potápění a plavání pod vodou si zvýšíte vitální kapacitu plic.

A hlavně je to zábava :-) 

Nabízíme:  individuální lekce a dárkové poukazy na 60 min.

Zapůjčení monoploutve a kostýmu je za poplatek 

Přihlaste se prostřednictvím níže uvedeného formuláře a my se s Vámi spojíme :-) 

AQUAEROBIK

max. 5-6 osob

Aquaerobik je cvičení ve vodě, které nezatěžuje klouby a páteř a přitom trénuje svalovou sílu a vytrvalost, flexibilitu (ohebnost), zlepšuje svalový tonus a vyrovnává svalové dysbalance. Tlak vody zlepšuje krevní oběh a srdeční tep při cvičení ve vodě je nižší, než kdybyste tyto cviky prováděli se stejnou intenzitou na suchu. Cvičení je vhodné i pro klienty po úrazech a s nadváhou. 

Cvičíme na hudbu s pomůckami v bazénu se slanou vodou. 

Termíny:    

pondělí:      18,00 h       19,15 h

středa:        18,00 h        19,15 h

pátek:          8,30 h

neděle.       18,30 h       19,45 h

Přihlaste se prostřednictvím níže uvedeného formuláře a my se s Vámi spojíme :-)

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

individuální lekce

Bolí Vás záda? Máte nadváhu? Jste unavení, ve stresu a bez nálady? Chcete začít cvičit a nevíte jak? Zavolejte, napište, prostě ozvěte se a my Vám připravíme zdravotní cvičení přímo na míru.

Navíc nabízíme jedinečné cvičení s vibračními kruhy Smovey, které uvolňuje stresové svaly, posiluje ochablé svaly a pomáhá od bolesti zad. Vibrace, procházející skrz reflexní body na dlaních, Vám stimulují funkci vnitřních orgánů a přispívá ke správnému fungování organismu.

Cvičit můžeme uvnitř, venku nebo u Vás doma :-) S hudbou i bez ní individuálně nebo skupinově v sokolovně ve Velkých Popovicích.

Přihlaste se prostřednictvím níže uvedeného formuláře a my se s Vámi spojíme :-)