PLAVÁNÍ a CVIČENÍ

PLAVÁNÍ DĚTÍ

Nabízíme Vám lekce plavání pro děti od cca 2 let pod vedením certifikované lektorky plavání (30 min. v doprovodu rodiče, starší děti 45 min. bez rodičů). Plaveme v bazénu se slanou vodou, který je vhodný pro alergiky, astmatiky a je ideálním prostředím pro plavání nejmenších dětí.

Plavání přispívá k lepšímu motorickému vývoji dítěte, zlepšuje správné držení těla, zvyšuje imunitu organismu a napomáhá správnému dýchání.

Naučíme Vaše dítě základní plavecké dovednosti s výhodou individuálního přístupu v domácím prostředí za pomoci mnoha plaveckých pomůcek.

Cena: 

1 dítě     350,- Kč / 30 min. (včetně doprovodu)               1 dítě     400,- Kč / 45 min.

plave se při min. počtu 2 dětí, max. počet dětí na lekci je 4

Přihlaste se prostřednictvím níže uvedeného formuláře a my se s vámi spojíme :-) 

MERMAIDING - mořské panny

Chcete se Vy a nebo Vaše dítě naučit plavat jako mořská panna nebo Nemo? Obraťte se na nás :-) Naučíme Vás novou plaveckou disciplínu tzv. delfínové vlnění, které je nejdůležitější součástí plavání mořské panny. Při tomto stylu plavání zapojíte svaly celého těla, zejména břišní svaly. Díky potápění a plavání pod vodou si zvýšíte vitální kapacitu plic.

A hlavně je to zábava :-) 

Nabízíme:  lekce a dárkové poukazy na 60 min.

Cena:
osoba        800,- Kč  
2 osoby     1 000,- Kč  (500,- Kč / osobu) 

Zapůjčení monoploutve a kostýmu je za poplatek 150,- Kč za osobu

Přihlaste se prostřednictvím níže uvedeného formuláře a my se s Vámi spojíme :-) 

AQUAEROBIK

Aquaerobik je cvičení ve vodě, které nezatěžuje klouby a páteř a přitom trénuje svalovou sílu a vytrvalost, flexibilitu (ohebnost), zlepšuje svalový tonus a vyrovnává svalové dysbalance. Tlak vody zlepšuje krevní oběh a srdeční tep při cvičení ve vodě je nižší, než kdybyste tyto cviky prováděli se stejnou intenzitou na suchu. Cvičení je vhodné i pro klienty po úrazech a s nadváhou. 

Cvičíme na hudbu s pomůckami v bazénu se slanou vodou. 

Cena:   200,- Kč / osobu     1. lekce ZDARMA!!!

Termíny:    

pondělí:      19:00

úterý:           6:00

středa:         8:40    9:50

pátek:          6:00    8:40

neděle:       18:00   19:10

Přihlaste se prostřednictvím níže uvedeného formuláře a my se s Vámi spojíme :-)


ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

Bolí Vás záda? Máte nadváhu? Jste unavení, ve stresu a bez nálady? Chcete začít cvičit a nevíte jak? Zavolejte, napište, prostě ozvěte se a my Vám připravíme zdravotní cvičení přímo na míru.

Navíc nabízíme jedinečné cvičení s vibračními kruhy Smovey, které uvolňuje stresové svaly, posiluje ochablé svaly a pomáhá od bolesti zad. Vibrace, procházející skrz reflexní body na dlaních, Vám stimulují funkci vnitřních orgánů a přispívá ke správnému fungování organismu.

Pokud chcete posílit svaly a zlepšit si svoji kondici, nabízíme také kondiční cvičení a cvičení přímo na míru právě pro Vás.

Cena:
osoba    500,-Kč                                                             2 osoby   500,- Kč (250,- Kč / osobu)                    
3 osoby   600,- Kč (200,- Kč / osobu) 

Přihlaste se prostřednictvím níže uvedeného formuláře a my se s Vámi spojíme :-)